SLUŽBY

Svatby

Všechny svatby jsou jiné, mají svůj příběh, mají své kouzlo a obsahují koktejl různých emocí......  a můj úkol není jenom nalíčit a odejít, ale být součástí ....   

Zkouška cca 2-3měsíce před v Rybitví, kde si povídáme a zkoušíme Vaše představy s mými návrhy. Ve svatební den dorazím na domluvené místo. Pomoc do šatů a podpora je u mně samozřejmostí. Každá nevěsta dostane balíček s dárky pro celodenní dokonalý makeup.

Pro Váš den udělám maximum. 

RECENZE


Focení, plesy, párty, festivalový look, ...

Foto make up & hairstyling na různé druhy focení ....portrétové focení, rodinné, boudoir, na různou tematiku , extravagance, přehlídky, businnes portréty, fantasy, make up na kameru...  Foto make up může, ale nemusí :o) být vždy výrazný - záleží na stylu, fotografovi a kde se bude fotit (interiér,exterier) - na všem se domlouváme.

Příprava na ples, večírek (jakékoli téma :o) - např.i Halloween :o) ) , festivaly, nebo jako svatební host ... Úprava dle představ, se zkouškou, nebo bez - to je na vás. Kanekalonové copánky, extravagantní make up....


Kurzy líčení 

...pro každou ženu i pro profi vizážistky

Kurz pro ženy - sama sobě vizážistkou trvá cca 2 hodinky v Rybitví. Termín na domluvě. Mým cílem je poradit s pletí a zvýraznit přirozenou krásu. Kurz je na "míru" - probereme co vás zajímá.

Kurz pro vizážistky - termíny a témy kurzu najdete na facebooku. Max. 3 vizážistky + 3 modelky.  1/2 den teorie , 1/2 praxe.

ONLINE KURZ LÍČENÍ

Kurz probíhá ve facebookove skupine Beauty whit Andy s přístupem na dobu 3 měsíců.

 V této skupině najdete videa - spolu 10 videí (cca 10 minut-1 video) + úvodní a video na závěr _ VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ.... najdete tam doporučení na knihy, besídky, top produkty i z drogerie - dle pleti, domácí masky a jiné. Pokud chcete pomoct s výběrem make-upu, jak na obočí a jak na vaši vnitřní krásu ....Přihlaste se zprávou, pošlu více info.